جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها   اخبار  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تشکل ها تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 33553
بازديد امروز: 31176
ميانگين بازدید: 31074
بازديد کل: 74,342,701
تشکل ها  تشکل های صنفی خدمات پشتیبانی  انجمن شرکت های خدماتی و پشتیبانی و غذایی چهارمحال و بختیاری

انجمن شرکت های خدماتی و پشتیبانی و غذایی چهارمحال و بختیاری

رئیس:               دبیر:          سال تاسیس:          تلفن:                                          آدرس:
آزمون       سیدرحیم هاشمی       1382        2241317-0381       چهارراه دامپزشکی، روبه روی اداره کل ثبت و احوال
                                                                                       ساختمان ملک پور، طبقه سوم

اعضای انجمن:

شرکت

مديرعامل

شرکت

مديرعامل

شرکت

مديرعامل

دورک صنعت سعید

سعید گودرزی

ستاره باران البرز

مهدی اسلامی

آذین نما لردگان

علی ویسی زاده

دشت گستر جوانمردی

فرهاد شمولی

سامان سرو اسپادانا

ذبیح الله زینلی

آریا نوین خانمیرزا

سعید صفری

نوید پخت لردگان

اصغر رئیسی

سپیده دم زاگرس

حسین ربیعی

یکتا پخت بختیاری

روح الله صادقی

سوم شعبان

احمد براتی

پانیذ پای استوار

مهناز جهانگیری

صالح اندیشان چهارمحال

جبار درمانی

ساحل لردگان

نادر قلی رحیمی

زیست محیطی سبزگستر سپاهان

فریبا امیدی

سمین گستر کیان

مرتضی محمودیان

طاهر گستر کیان

سعید علیدوستی

برج سازان چهارمحال

لاله رئیسی

کوشار همت دیمه

قباد پرویزی مقیم

میثاق کوهساران ناغان

یاسر برخورداری

کوه سرخ شهرکرد

شهرام اصغریان

ساحل نمای زردکوه

غلامرضا صادقی

سرای جاودان غرب

تورج خدابخشی

پردازش حسابان شهرکرد

محمد اسدی

خدمات آبادساز بروجن

بلقیس منصوریان

سپهر فراز دوپلان

سیدسجاد چراغپور

طب رازی خانمیرزا

مهدی حسین پور

زبانزد شهرکرد

صادق شیوندی

پویا مهر زاگرس

حمیدرضا علیزاده

مهر گستر شهرکرد

غلامحسین طاهری

شایسته سالار شهرکرد

اختر رئیسی

شمیم صنعت زاگرس

محمد علی امیدی

پویا گستر بهنود

پریسا شیخ سامانی

فرامین زاینده رود

فرزانه یزدانی

نشاط جوانمردی

حسنعلی صیدالی

فضاسازان بهار دانا

فیروز مهدی زاده

 خدمات و تاسیسات پیرو

پیمان شمسی پور

گوهر سازه لردگان

جلیل برزویی

خدمات گستر ریگ

سعادت شریفی

پارس کوثر زاگرس

سید طاهر مرتضوی

کیوان مهر چهارمحال

خدامراد کیوانی

سبز خدمت شهرکرد

ضامن حسن زاده

مهر آذین

فریده عباسی

جوانه چهارمحال

ولی الله جهانبخش

آزمون صیانت

ولی الله آزمون

ره پویان ساعی زاگرس

شهربانو ضیائی

کیان تراز فارسان

علی اکبر ترابی

نوین گستر خارک

کورش علیزاده

تاک سبز خانمیرزا

علی رحیمی

آروین گسترده رشید

محمد منصوری

نوبهار چهارمحال

آیت الله مولوی

نام آوران سبز کوه

ایرج بهمنی بهزادی

فرزین گستر چهارمحال

محسن فرزانه

توسعه سبز بروجن

حمید براتیان

گل باران خانمیرزا

بهرام مرادی

کوثر ماهان زاگرس

مصیب جهانی

عقیق سبز کوهان لردگان

 مهدی جلیل پیران

عمران فلات پردیس

مصطفی نجفی تیره شبانگاه

سرو جوانمردی

احمد شمولی

عمران توسعه نوید زاگرس

ابوذر صالح ناردری لردجانی

کارون سازه میانکوه

لقمان صفرپور

سام دهکرد

محسن رحمتی

آبادگستر سپاهان

علیرضا متین فر

ژرف اندیش شهرکرد

موسی حسن زاده

ایلاف بتن

فرزاد نوذری

آذرگون بروجن

مصیب صفیان

سازه صنعت گندمکار

محمد خلیلی

توانا گستر سرخون

حمید قیصری

پویندگان سازه شهر کرد

غلامرضا حاتمی

ارغوان گندمان

رسول زمانی

پیشرو صنعت سفیددشت

مسعود کیهان پناه

عقاب فلارد

صمد اقبال

نواگستر لردگان

علی اردشیری

کشت دانه زاگرس

وحید نکویی

حساب اندیشان چرتکه

محمد قلی مسعودی

آریا الکترونیک زاگرس

سجاد بهرامی

ایلیا سازه کرف

فریدون مجیدی مقدم

تامین گستر آسیا

مرتضی ملک محمدی

سبز گستر زاگرس

مجتبی خلیلی

آدینه بروجن

روح الله احمدی

شهر قشنگ راد

 فرهاد خدابخشی

صبح صادق میانکوه

رضا صفری

احسان تدارکات لردگان

حجت الله سلح چین

سبزکوشک رخ

 فرشاد مصطفوی

شهاب اعتماد شهرکرد زردکوه

مریم قاسمی

آذین کاویان سازه

زهرا کاویانی

فراز اعتبار

حسن شیروانی

نیکوصاف بن

مسلم حیدری

بلند ارکان جنوب

داریوش داراب پور

ترنم شمس

حمیدرضا علیدادی

نشاط کوثر چهارمحال

محمدرضا اکبری

حکاک آرمه دنا

اسدالله باقری

دامنه دشت جهانبین چهارمحال

عقیل شیروانی

شهرام گستر خانمیرزا

کامرا میلاسی

نشاط آفرین بهار

احمد رضا واحد

ساحل کنار کارون

شهرام خلیلی

احسان فن اندیش پارسیان

فیصل حیدری

مهرداد شهرکرد

کامران حیدری

سرخون سازه

پژمان قیصری

سیمین رخ دوپلان

جمال فتحی

دشت مینو شهرکرد

میترا عسگری

نسیم شلمزار

محسن مردانی

پاک بوم شهرکرد

رضا متقی املشی

مهر ایمن قائم

محسن قاسمی

عمران حوضه آبخیز زاگرس

احسان چراغپور

کوشاگران چهارمحال

بهنام یدالهی

جهان نما شهرکرد

پریسا احمدی

شیوند چهارمحال

جهانگیر شیوندی

بهمن پاک شکر آباد

منصور مرادپور

بهساز سیستم دیمه

سجاد فاضلی

ارشیا شهرکرد

خلیل حیدری

آرامش امان گستر

یوسف سلیمانی منفرد

گلشهد زاگرس

حمید امیرخانی

زیباسازان چهارمحال

یداله خدابخشی

بهادر گستر خانمیرزا

بهادر باقری

هزار پیشه جوانمردی

آیت الله محمودی

جهان پویا خانمیرزا

ظفر رحیمی

تاراز سبز کوه بختیاری

داود شمولی

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.