جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها   اخبار  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تشکل ها تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 33295
بازديد امروز: 23932
ميانگين بازدید: 29403
بازديد کل: 72,427,641
تشکل ها  تشکل های صنفی خدمات پشتیبانی  انجمن امور صنفی شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی مهندسی استان سیستان و بلوچستان

انجمن امور صنفی شرکتهای خدماتی، پشتیبانی و فنی مهندسی زاهدان

       رئیس:                دبیر:        سال تاسیس:         تلفن:                                      آدرس:
عنایت ا... میرانی  غلامعلی ساوه      1378          3216444-0541       زاهدان، خیابان شهید بهشتی، جنب بهشتی 3
                                                                                            طبقه فوقانی فرش کبیر یزد   

اعضای انجمن:

شرکت

مديرعامل

شرکت

مديرعامل

شرکت

مديرعامل

درافشان ابتکار

مریم بهرامی

سحر خیزان تمیز کاران

سبحانعلی محمودی

وشین پاک

فرهاد شه بخش

هامون پاکبان

نگار تاج محمدی

ارمغان بلوچ

ابراهیم شه بخش

1869 ایرانشهر

حمزه افرازه

وشین دیار

عبدالستار بلوچزهی

حسابداری بامداد بهداد

علیرضا مالکی شجاع

الماس مکران

صلاح الدین درخشان

صداقت ارتباط

محمدانور پناه

مهران زرین

عنایت میرائی

شرکت باطراوت

محمدرضا طحان

شرکت 1708

پیرمحمد بارانزهی

شرکت سبز ژنپگ

شهرام رخ فروز

سبز آراء

علی ساوه

احسان گستر

عبدالخالد احسانی نیا

نوین آراء

محمدحسن طحان

پاک سمن

مهدی روشناوندی

مکران هرمز تفتان

محمد شریف کمال زئی

الماس کویر مکران

مسعود بلوچی

شرکت گلبار

عبدالفنی ملازهی ریگی

شرکت سرما گستر سیستان

غلامحسین رضائی نسب

گوهر سیستان آریا

فاطمه افلان پور کرباسکی

راهیان سبز نور زاهدان

فاطمه کیخالی

تعاونی امامیه سیستان 3696

هادی خدادادی قاسمی

نصر نور

مرادحسین بر

ارکید ایرانشهر

تاج محمد امیدی

ماه تابان چابهار

سعید امیری

نظم گستر شرق

غلامرضا نیک سرشت

رستم گامان زاهدان

 غلام احمدی

هوشمند زاهدان

تاج محمد سرگزی

مهر گستر 1657 سروان

محمد عارف حسین زهی

خدماتی یاسین

داریوش ریگی حسین آبادی

چاه نیمه

محمد علی کیکاوسی

فتاح چابهار

محمد حسن جدگال

صدف ایرانشهر

سلیمان حاجی زاده

سبز اندیشان فردای بلوچستان

مسعود کمال زئی

تامین غذای سبز سرباز

محمد اکرم بهادری

گلبان چابهار

جان محمد مبارکی

مکران طب سیستان

محمد هارون ایران پناه

ورنا مکران (آهنگ بلوچ)

عبدالناصر امیریان

بیرک سراوان

فیروزه رضائی بادخرید

شرکت تیاب گهربار

عبدالقادر بلیدلی

پیشقدم چابهار

مولابخش نبات زهی

سادین تک کار گستر بلوچستان

سعید قادری فرد

سروش نظم شرق

حسین آشتاب

فراگیر خدمات سیستان

غلامرضا کیخا

ارتباطات جنوب شرق

رضا مژدهی

سروش رسان سیستان

 ایمان عسکری گوهری

افق طلائی نیکشهر

منصور قاضی زاده

طب گستر مکران

اعظم آهی

ترنم باران

سیروس میری

صمدراه

عبدالصمد برج دهقان

تعاونی هدایتگر تفتان 3544

عیسی بولاغی

تعاونی 2950 دانش ایرانشهر

زبیر ستوان

کمربند زرین سیستان

آمنه آبخشت

طلوع فجر هامون

محمدعلی عاقبت بخیر

کاروان سیستم شرق آوران

احمد ایزدی فر

تابناک گستر

مرتضی غمشادی

سحرخیز معتمد زاهدان

مهدی اسماعیل پور

تعاونی کارآمد 1850 زاهدان

مهدی شهمرادزاده

پیشکسوتان ایثار

منصور حیدری

رنگین ارتباط سیستان

حسین مظلوم

خدمات اداری 3083 بهمن

کامیار بزرگ زاده

فردوس برین سراوان

دادکریم شهلی بر

بازرگانی دما شرق

اصغر اربابی فرد

خدماتی و مخابراتی بیابان ارتباط

ابراهیم بهرنگی

پاک نگاران سیستان

غلامرضا شهریاری مقدم

بهسازان ارتباطی نوین

علی اکبر سلطانی

خدماتی مخابراتی شهابی

محمد شهابی

میر گستر خاش

موسی میر بلوچ

هخامنشیان سیستان

ملیحه زوار براشکی

رازی شرق بلوچستان

امیر دادگر

کارنفر

غلامرضا گورکانی

شمیم ارج گستر

احمد علی اربابی زابلی

لاوان حساب شرق سراوان

فرزاد یوسفی

بهداشتی درمانی خدماتی امداد هامون

ابراهیم خمری

پژواک مهر زاهدان

حسین شهرکی

تاسیساتی قدرت چابهار

محمدرضا ریگی

برق رسانی فجر تفتان

صادق جمالزهی

تعاونی خدمات اداری 2422 زابل

هادی شهرکی

بازیافت زباله و خدمات شهری شهریاران

احسان سالاری راد

تعاونی خدماتی 3685 سبز رخک سیستان

عبدالمجید غفران ثانی

تعاونی نظیف 3279

غلامعباس جوادزاده

آسمان برودت شرق

علی رضا اربابی

نسیم سوران

رضا مصلح

شعله جنوب بلوچستان

محمدرضا مالکی نژاد

نگار خدمات بلوچ

عبدالقیوم پربار

گل مکران

تاج محمدا... قلی پور

تعاونی 1863 خاوران زاهدان

حسین مرادی

تاسیساتی کارپرداز هامون

حسین باغبانی

شید گواز

محمد علی تاجداری

شبنم تفتان

عباس قویدل

خدماتی 1956 سراوان

تاج بخش پیام

جهان بهنود

علیرضا دهشیبی

امداد یاور سیستان

حسین معتمدی

امداد بهزیست

سعیده جهان تیغی

تعاونی 2727 نظام تلاش ایثار زاهدان

علم گلوی

سهاگسترنیمروز

زهرا توراج زاده کوهکن

پیام سبز سیستان

راضیه فرازمند

هامون پاک شرق

مسعود نوری

توان گویای سیستان

سمیه حیدری

مهرگان شرق هامون

مهدی شیبانی

پاریز خدمات سبز

سعید پاریزی

رایین ره آورد شرق

محمدرضا محمودی

دریاسان مطلق

منصور ابراهیم زاده مطلق

مراقب زاهدان

 عباسعلی خلیقی مهر

نشاط گستر زاهدان

مریم ایرانمنش

تعاونی 3371 وحدت استان

محمدرضا شکیبائی

حامی گستر

ابوالفضل رضا زادگان توکلی

زاهدان زینت

علی خواجوی

ارغوان دیار زاهدان

فاطمه سوداگر

مروارید کاآفرینان

محمد نور رافعی

مهرورزان چابهار

مهدی رحمانی

هامون نگار

مهدیه میر

تعاونی خدماتی پشتیبانی 1209 زاهدان

معصومه برقی شهری

مهر کوشه

سهراب کرد

هامون شمیم آرا

موسی شیبانی

خدمات فنی مهران زاهدان

موسی خاندل

زاهدان اشکان

حاجی توکلی نژاد

تعاونی خدمات هیرمند نیرو سیستان

محمد نبی براهوئی دوران

آرسام تلاش زاهدان

حسین میرشکاری

تعاونی فنی سبزنگار جامعه

مهدی نورائی فر

آسیا خوراک فرشید

سبقت اله شریفی قوسجین

پاسارگاد بنا ارج

مهدی ارجمندی

مرجان چابهار

محمد گهرام زهی

سپهر کویر زاهدان

عباس سرگلزائی

عمران نیرو چابهار

کمال کشکوری

مهتاب کاران هامون

حسین خواجه علی

سبزکاران کویر رامشار

عیسی پودینه

گل مهر بلوچ

باقر ریگی

کیان ایرانشهر 1052

عبدالکریم شیبانی

آرمان طلائی شرق

سهیل مژدهی

بلوچستان خدمات نیکشهر

مصطفی مبارکی

مهرپویان تلاش

اقدس حسنی

رستمیان سیستان

ایراندخت حسابی مقدم

نخل صابران حاجی آباد

آسیه شاه ولی بر

بهپوبان ستاره سیستان

احمدرضا آتش پنجه

اندیشه کار ابریشم

بتول ابریشمی

صنایع سامانه های راه دور سیستان

احسان روشن صفت

تعاونی خدماتی درمانی بهداشتی 1167

محمدرضا میرحسینی

شهاب زاهدان

غلامرسول محمدپور طبس

پانیز جنوب شرق

سیدحسین پاپلی براوانی

نیایش صابران چابهار

حاجی زرد کوهی مقدم

پیکان شرق

علیرضا براهوتی

ساعیان نیمروز

مجید حبیبی

حامیان نور سیستان

رضا فراهی شهری

سبزینه کاکتوس زاهدان

بهروز ضیائی پور

بخشان کار شرق سراوان

فرامرز یوسفی

فرانگر زاهدان

عبدالرحیم ماهد

خدمات شرق

ملک محمد بلوچ

راوک گستر شرق

نادر قائمی نژاد

انتقال نیروی زاهدان

سعید ابراهیمی

نوید چابهار

محمدعلی دهقانی

تعاونی خدمات شهری 2654 درنا محمدآباد

نادر همدست

کیمیا برق سیستان

احمد راشکی قلعه نو

سلام تلاش سیستان

هادی آذوغ

رعدآسای چابهار

احمد آشیان

عمارت سازان هیرمند

عالیه شهرکی

موعود گستر بلوچستان

ایرج عباس زاده

به نظیف گستران نیمروز

نسرین نیک خوی مودب

سخت کوشان سبز کویر

محسن شه بخش

اندیشه گستر اتحاد سیستان

علیرضا شاهبیگی

سرمایه گذاری پشتکار ایرانیان

رضا کارگذاری

ستاره درخشان سیستان

محمد شیخ

شعله ساز زاهدان

علیجان شیبک

شمیم ترنج جنوب شرق

احمدرضا نخعی

تک ستاره ساحل بلوچستان

فاطمه کیخائی

برق و تاسیسات نیمروز تابان

ابراهیم کیخا

پیمانکاری برج سازان ساغر

حسینعلی محمودی

آذر پویا زاهدان

لیلی عطائی

هامون صابری سیستان

وحیده روشناسان

زاهدان گستر سرحد

احسان ملاعباسی

تعاونی خدماتی تاسیساتی 3423 مهر سیستان

محمد مقدومی

افق شرق زاهدان

غدیراله نجفی زاده

اعتماد کار آرا

محمدرضا حیدری

نسیم آوران شرق زاهدان

غدیراله نجفی زاده

اعتمادکار آرا

محمدرضا حیدری

نسیم آوران شرق زاهدان

فرشته کاکلی

ساحل نوازان غریب

ابوالفضل دسترنج

پرندآور شرق

بابک اله دینی

فراصوت تفتان

مسعود تربتی

مهرگان شرق هامون

مهدی شیبانی

خدماتی پشتیبانی رامرودگستر سیستان

مهرنگار رامرودی

فنی و مهندسی روشناگستران هامون

زبیده خمر

تعاونی 3978 اطمینان شهر زاهدان

خدیجه گنجعلی

پیشه گستر کویر شرق

مریم طحان

تعاونی 4002 امایش محیط زاهدان

حمید میر بزرگ

تعاونی خدمات پشتیبانی 3949 اهورا سیستان

محسن نوری

سهیل سیستان

حسینعلی جهان کهن

آبادگران سرزمین آفتاب

بارالدین دهمرده

یارداران زیرک آباد

عبدالرحیم بلوچزهی

خدماتی روی گستر چابهار

عبداله ایرندگانی

تعاونی 515

غلامعلی ساوه

صالح سراوان

محمودرضا جنگی زهی

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.