جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها   اخبار  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تشکل ها تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 33553
بازديد امروز: 31193
ميانگين بازدید: 31074
بازديد کل: 74,342,718
تشکل ها  تشکل های صنفی خدمات پشتیبانی  انجمن صنفی کارفرمایان کرمان(1)

انجمن صنفی کارفرمایان کرمان

   رئیس:                  دبیر:          سال تاسیس:              تلفن:                                     آدرس:
ناصر ناصری       اعظم ابراهیمی         1382             2733984-0341       کرمان، خیابان نماز، کوچه شماره 10، پلاک 3

 اعضای انجمن:

شرکت

مديرعامل

شرکت

مديرعامل

شرکت

مديرعامل

آپادانا الکترونیک

محمدرضا نیک نفس کرمانی

آئل شرق کارمانیا

مرتضی عرب نژاد

آبادگستر کرمان

حسین عبدالرحمانی فر

آبان خدمت

فرزانه زارع

آبدشت کویر

علیرضا بهشتی

آبریزان گستر امین

کرامان غفوری پور

آبندان گواشیر

علی صباغ نژاد

آتیه داران جنوب

غلامحسین سلطانی زاده

 آداب دانان کرمان

نسرین رحیمی رتکی

آدنیس کویر

حجت اله صادقی

آذر اخوان حیدری

راحله علی دوست

 آذین آتیه کرمان

محمود هاشمی نژاداد

آذین ارتباط کویر

امان اله صادقی

آذین جم کرمان

مسعود هنرپیشه

آرام پردازش ماهان

اعظم السادات نعمت اله زاده

آرمان الکترونیک کرمان

ندا نادرنژاد

آرمان خواهان نگین کویر

مرتضی شیخ سیه بنوئیه

آرمان شهر کویر

فرشاد سلطانی

آریا پاک کار مانیا

علی ابراهیمی

آریا شفق کرمان

سوزان ستوده

آریا مکانیک جنوبشرق

منصور امیری فر

آریان پویان زرند

محمد سیف الهی

آریان نیروی جنوبشرق

احمد طالبی سردری

آریا همای کرمان

مهدی سعید

آرین گستر کویر

علی بهرامی لیوانی

آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

مسعود برومند

آزمون کار جاوید

مرتضی مالکی

آسایش آفرین پارس

نجمه خالو

آستان ایلیا

حمید کفشگر

آسمان پاک کرمان

امان پوریزدان پناه

آسمان ناران زمین

ماریا پورهنری

آسیا صنعت ره پویش

مهدی ربیعی وزیری

آشتین آوا

علی حمزه

آشیانه سبزکار مانیابهارستان

خجسته نوابی پشیشکوئی

آلاله سبز کرمان

محمد گنجوی مقدم

آوا ارتباط کارمانیا

راضیه عرب نژاد

آونگ کویر

مهدی پورچراغی

الیرا کرمان

قاسم ایرانمنش

ابداع گران

مریم ابراهیمی پور

احسان شرق

حسین عسکریان

احمد پژواک پارس

محمد مسعودی راد

احیاگران خضراء

مهدیه رمضانی میمند

اخلاص پیشگان

حسین خواجه سلیمی

ارتباط گستر شبکه کرمان

محمد سخی

ارتباط سازان کریمان شرق

حسین علی حسینی زاده

ارتباط سازان ماهان جنوب

اصغر اسدی

ارتباط سریع آسان

منوچهر معمارزاده کرم

ارتباط ماهر

اصغر جلالی

ارتباط همراز کویر

معصومه دهقان

ارتباطات کاوشگران کویر

کیومرث بحرینی

ارتباطات جولان قریب کریمان

مهدی عسکری

ارتباطات رایانه پانیذ

محسن دهقانی

ارتباطات رسانان کهن

حمید کریم آبادی زاد

ارتباطی فیبر گستر ماهان

محمدرضا نوروزی

ارشیا فراز کارمانیا

خشایار ابراهیمی

ارمغان کویر کارمانیا

 طیبه شاهداری

اروین نفت کرمان

عادل سلمانپور

استوان بنا

امیر شهیدی

اصغر توکلی

 

افراشته کویر کرمان

احمد شاهرخی

افرند صنعت کویر

مجید رضایی استبرو

افشار ثمین

مهدی ذهاب ناظوری

افق سبز کریمان

محسن جلالی

اقاقیای سفید کویر

محمد علی شیخ پور

اکسیر تلاش جنوب

هادی امیری تاج

البرز پویان کویر

حجت طالبی

الکتروشهر کرمان

مهدی علی خانی

الکترونیک کاواک ارتباط

رضا علیرمضانی فر

امتیاز سودآور

محمد مهدی دوست محمدی

امدارسان خانه

علیرضا صادقی

امید پرتو شرق

احمدرضا کلانتری نژاد

امیدان ارتباط کریمان جنوب

مهدی ناظم زاده

امین ارتباط کرمان

حسن امینی زاده

اندیشه ساز دانش محور

عبداله میر بزنجانی

انوار گستر کارمانیا

مرضیه ایرانمنش

اهرام فراساز جنوبشرق

رضا برنا

ایمن اطلس کویر

امیر پورابراهیم کر

ایمن تاسیسات عابر

حمید ابوالحسنی

ایمن سیال کرمان

مجتبی صمدانی بخش

ایمن کویر کرمان

افشین گنجعلی خان

ایمن مهر کویر

محمود امامی پور

بازنشستگان صنعت فولاد

یحیی سلجوقی

بازتاب ارتباط کار مانیا

افسانه احمدی نژاد

بازرگانی تندیس سپهر کارمان

حسین کوهستانی

بازرگانی خدماتی نیرو زمان

محمود احمدی نیا

بازرگانی دادار کرمان

حامد ابراهیمی زاده

بازرگانی و خدماتی کارکاوان

حسین کریمی

باغ سبز توکل

محمدرضا مهدیزاده

باغستان کویر

علی نخعی مقدم

باورسازان کویر کرمان

مهدی زیدآبادی

بخار پوشش

مسعود خانی کوثری

برجاس کویر

سمانه شهسواری

برق ارتباطات کویر گستر

امیر خجندی

برهان سازه جنوبشرق

حسین سیف الهی

برهان کاران کرمان

 محمدرضا یعقوبی

بسیم ارتباط

امین کریمی راینی

بشیر کرمان

علیرضا دلیری

بصیر ارتباط کرمان

حبیب اله عسکرپور کبیر

بعثت حمایت

اکبر افضلی

بندر فرید

فریدون نکوئی

بنیامین گاز کرمان

عباس جعفری ده فارس

بنیامین گاز کرمان

عفت خواجوئی

بهگاز کریمان

عباس آیت الهی

بهارافشان کرمان

مهران بهنیا

بهامین ارتباطات کویر

غلامرضا شیخ مظفری

بهبود کویر

جمشید بهبودنژاد

بهداشتی درمانی التیام مهر

مهدی بختیاری

بهروش کرمان

حمید حیدری

بهزیست کرمان

حسین زنگی آبادی

بهساز تنظیف کار

نجمه پیغمبرزاده

بهسامان کرمان

محسن یزدان پناه راور

بهمن کوثر

محمد بهمن زاده

بوستان شهر کرمان

علیرضا ایرانمنش

بی تا پیشرو خاور

وحید آذریان

پژواک کرمان کویر

الهام افشارپور

پژوهان قدرت نیرو

 امیرعباس میرزایی

پاکبان بصیر کرمان

رضا ذی خیات

پاکروبان کیان کارمانیا

حمید آقاعباسی

پارت یاب سیروس

علی صمصامی

پارس پژوهان کویر

محمد باقر فعله گری

پارس سوز جنوب

بتول فرخ بخش

پارس شراء

امیر محمد مشروطه

پارس نیل

عباس خواجویی

پارسا آفرینان آبی

رقیه غلامرضائی

پارسا مشاور کارمانیا

مهرزاد سلجوقی

پارسه کوشان سپهر کارمانیا

مسعود باژیان

پاسارگاد بنا ارج

 مهدی ارجمندی

پاک بیشه کرمان

مریم رمضانی سربند

پاک جو

حمداله پورحسینی

پاک جویان کویر

امان تقی زاده

پاک دژ کرمان

داریوش عباسی نسب

پاکار جنوب شرق

احمد ایلاقی حسینی

پاکان کارمانیا

علی ابراهیمی

پاکروبان

منصور مهرتاش

پاکسازان بهشت کویر

مهران عزت آبادی

پاکیزه راهیان کویر

هادی صدری احمد آباد

پالا

علی نفیسی

پالاگران راه شرق

سامان سرسالاری

پایا پیمان کرمان

محمدعلی عبداللهی

پخت البرز کرمان

محمد مومنی

پخت صحت

محسن خراسانی

پخت طلائی کویر

مهدی شجاعی

پدرام خواهان

محسن مداین زاده کره

پدیداران کرمان کویر

غلامرضا نامدار جوان

پدیده سازان جنوبشرق

امید ادهمی

پردیس سهیل کویر

عنایت اله یوسفی

پرستاری ندیم کرمان

نجمه سالاری سعیدی

پرستوی جنوب شرق

حسین اسلامی

پرستوی ربیع

فرشته حسین زاده

پرستوی مهاجر ایرانیان

زهرا نجارزاده

پوریا اعتماد کرمان

عبدالمهری گروسی

پویا شهر پوریا کار

مهدی آقا عباسی

پیام جنت کرمان

محبوبه محسن بیگی

پیام نیرو

 عزیزاله خمر

پیامان کوشش

محمد قاضی زاده

پیروز پیام امین

امین طیبی

پیشگامان سبز اندیش

محمد علی بیگی

پیشتاز تکنیک کرمان

عباس فرخی نژاد

پیشتازان تجهیز تباش

مهدی اثنی عشری

پیشرو پدیده کویر

پیمان شعبانیان

پیشرو کشاورز کرمان

علی عباس زاده

پیشرو ارتباط خضراء

حسن کارآموز راور

پیمان دوست

اصغر پشته شیرانی

پیمانکاران امین کوهپایه

حمید شفیعی

تک خدمات کویر

امید صالحی ارشلو

تاکسی تلفنی جماران کرمان

ناصر نخعی نسب زر

تابان خدمت کویر

ندا پور عادلی اشج

تاسیساتی بهارسازان فردوس

سید رضا هاشمی زاده زر

تاسیساتی تحول در کویر

مهدی شمس الدین

تاسیساتی شتاب کار خودکار

داوود شهسوار پور

تاسیساتی عماد گاز کرمان

حمید ثابتی پو رکرم

تجربه داران

 

ترنج زمرد بم

مهری سالاری نژاد

ترنم کویر

حمید صالحی

تعاونی اداره پست کرمان

محمد رضا ابوالحسنی

تعاونی پارسیان پرداز کرمان

محمد علی امیری

تعاونی پاک سامان کارمانیان

علی اکبردارش

تعاونی پروا فطرت کریمان

صدیقه محسنی ده یعقو

تعاونی پل راهساز کرمان

حسین کریمی

تعاونی چندمنظوره شهید چمران

حسن حسنی صالح

تعاونی کارکنان دانشگاه تحص

نادر خیری

تعاونی کرمان تلاش برهان

محمد احمدی

تعاونی کرمان سینا کویر

علیرضا مختاری

تعاونی کیان شهر تبار کرمان

نیره سلطانی نسب

تعاونی آریا صنعت هفت آسمان

محمد عراق سلطان

تعاونی آموزش عالی حضرت فاطمه

محمود امینائی

تعاونی امام محمد باقر کرمان

منصور فروزان مهر

تعاونی ایمن یاران حریق

علی پور موسی تجر

تعاونی برق آور راور

سمانه شبان زاده راور

تعاونی تاسیساتی عزت منش

مجید قربانی

تعاونی تعاونگران کویر کرمان

محمدرضا حاج غنی

تعاونی تولیدی توزیعی فرزام

الهام سپهر

تعاونی تولیدی هرمز دیار

مصطفی مریدی

تعاونی خدمات فنی صدق کرمان

فرشته اسدی

تعاونی خدمات فنی ماهونیاکرمان

ایمان برزگر

تعاونی خدماتی رادکار شرق

محمد حسن پورزاده

تعاونی خدماتی ماندگار زرند

محمد رضا ایزدی

تعاونی دبیران کوشای کرمان

امراله نامجو

تعاونی دیوان فجر کرمان

حسین یزدی زاده

تعاونی راز یمشیز

ماشاله احمدی

تعاونی رباط پویش کاران

محمد رضا نظری

تعاونی رعد گستر کرمان

اسماعیل کریم قاسمی

تعاونی ره آورد مهر کریمان

ابوذر نیکبخت

تعاونی رویش جوانه سبز

محسن غیاثی

تعاونی ساعی کوهساران

عبدالرضا قادری

تعاونی ساعیان پویا

رضا مصباح

تعاونی طاهر نگین کرمان

عصمت نیروانی

تعاونی فن آوری کریمان صدف

حسینعلی میر حسینی وکیا

تعاونی فنی و مهندسی آموت با

مصدق بنی اسد

تعاونی کارکنان دفتر امور اتباع

عباس کمالی

تعاونی کارکنان فنی و حرفه ای

حمیده حبیب پور

تعاونی کویر سبز کریمان

حسن کاربخش

تعاونی متصدیان حمل و نقل

محمد حسنی سعدی

تعاونی مسکن و شهرسازی

عبدالرضا آقا عباسی

تعاونی معرفت کاران کرمان

هادی ابراهیمی

تعاونی مهاب جویان کرمان

سید علی نبوی

تعاونی مهرورزان کرمان کویر

مهدی گرگینی

تعاونی مهندسی نگار گستر کرمان

رضا سبزواری

تعاونی نامداران مصدق

عباس مصدقی مقدم

تعاونی نانو رایانه کرمان

مجید رحیم آبادی

تعاونی نخل جوان کرمان

قاسم نیکوفر

تعاونی نخل نیروی شهداد

محمدرضا علیپور

تعاونی نیک کار کرمان

مهدی زارع

تعمیراتی صابر موتور

محمد چناریان نخعی

تعاونی خدماتی گلستان بردسیرر

حسین بیگ مرادی

تکوین پایاب کویر

محمد امینی

تلاش جواهر

اکبر سلیمانی پور

تمیز گستر

رسول شهیدی زندی

تمیز کاران باغین

محمدحسین محمدرضایی

تندیس بهامین

جواد دهقانی کرکان

تنزیه

ابوالقاسم خالقی

تنظیف کاران زرند

علیرضا دولتی

تنظیف ماه تاک کرمان

امیر رفیعی نژاد

تنظیم کار کرمان

مهدی پیاده روی مقدم

تهویه آرای کویر

محمد صادقی

توسعه پایدار کرمان

نجمه وفائی

توسعه گستر صنعت برق کرمان

محمد افضلی گروه

تولیدی توزیعی شهید دادبین

ماشااله امین جعفری

تیزکاران دانا

رمضان اشرف گنجوئی

ثمین گستر کارمانیا

افشین مولایی

جاپاک

اعظم ابراهیمی

جلوه انگیز کویر کریمان ارتب

صفیه کرمانی

جلوه سازان کیمیا

مریم دورانی

جلوه های تلاش

الیاس حسین خانی

جلیل خدمات کرمان

اکبر ابو سعیدی مقدم

جمع اندیش کرمان

محمود قطبی راوندی

جنگل سازان کویر

عباس احمدی نژاد

جنت آب کرمان

رفعت جمالیزاده

جهاد نصر کرمان

اسداله عسکری مقدم

جهان گرما

علیرضا حجت

جوپار بار بابک

مرتضی مقتدری

جوپار جهش

فاطمه مهرابیان

جوان کار کویر

فضل اله خواجه حسنی

جواهر زرند

صغری ترک زاده

جوینده کاران جنوبشرق

کیوان بحرینی

چاپار افروز 

منوچهر نخعی زاده

چاه گنج کرمان

فضل اله سلاجقه

چمن کاران

سید مهدی عمرانی

چهر برزین جنوب

صدیقه حیدری

چینه سازان عمران

مسعود ایرانمنش

حکیم درمان کرمان

مریم سلطانی نژاد

حافظ نظم کرمان

منوچهر پیاده روی مقدم

حامیان سازندگی کویر

محمد علی نیک سرشت

حجت کویر

محمد رضا گلزاری

حسابان ارقام روشن

الهام ایرانمنش

حسابدانان کرمان

غلامرضا شجاعی باغبنی

حسام پیشه کرمان

میرزا عبدالنبی جلال زاده

حصار نگهبان فجر

یداله نیکپور

حفاظتی و مراقبتی کرمان صیا

صمداله بهرامیان

حفاظتی و مراقبتی آسادژ

احمد صالحی ارشلو

خاتم بین

مهدی دائی زاده

خاتون جان جنوب شرق

مریم منصوری ده

خادم گستر کرمان

هادی نوروزی زاده

خادم نظم

مریم سلطانی

خادم هفت اقلیم کرمان

هادی نوروزی زاده

خادمان کار مانیا جنوبشرق کر

محمد رضا منتظری خادم

خادمان کویر پرستاره

بتول سالاری

خاص صنایع و معادن

سعید ذکاء اسدی

خانه پاک کویر

اکرم بینش

خبر کرمان

منصور برکچی

خدمات آموزشی فن گستران

حسین رحیمی صادق

خدمات اداری باربران کرمان

قاسم آقاملائی

خدمات اداری و حسابرسی رها

 علیرضا پولادی

خدمات ارتباط مخابراتی ساعد

محمد حسین پوراستر آبادی

خدمات برق رسانی سیمکار کرمان

فاطمه قاسمیان

خدمات درمانی پیک درمان

فرهاد افشار کرمانی

خدمات رسانی برق پارس

بهاره عاشورزاده

خدمات شهر

محمدحسین صفارزاده

خدمات فنی ستاره کریمان صدف

مریم توکلی

خدمات مخابرات مشک ارتباط

علیرضا ولندیاری

خدمات ورزشی امید آینده کرم

علیرضا اشرف زاده زر

خدمات وسائط نقلیه باب زیرین

رضا نیک نفس

خدماتی ارتباطی موعود کرمان

قاسم مولائی

خدماتی کشاورزی مهتاب ناز کرمان

کاملیا مقصودی

خدمتگزاران مردم

محمد مهدی سالاری

خطوط پیامهای کویر

حسین صانعی پور

خوراک بهتر

نادر فلاح مبرمی

خورشید گواشیر

اسداله نوذری

خورشید جاوید کویر

پری سیما پیرکنعانی

دژسان کلوت کویر

هومن سلاجقه

داده افروز فرازمان جنوب

محسن کریمی

دارا شکوه

حسین علی اصغری

دانشگاه باهنر

غلامرضا نعمت الهی

درایت پیشه

مجید زند اقطاعی

درختکاران کرمان

ارسلانی

درسا پویش کاران کرمان

حمبده حبیب پور

درستکار کویر

مهدیه اسدی خانوکی

درمانی ولی عصر کارمانیا

مهدی سلجوقی

دلتا گستر کویر

رضا مقیمی نژاد

دلداران رهرو

محمدعلی تقی نژاد

دلیر مردان کرمان

محمد شجاعی پناه

دماوند گواشیر سبز

محمد اشرف گنجویی

دماوند نمای کرمان

مرتضی غنی تفرشی

دهقان نوروش

جلیل اله جلال کمالی

دیار اطلسی

مهدیه محمدی زاده

دیار ستاره

محمد نیک پور

دیان کار مانیا

مرتضی عامری

ذخیره سازان مس

محمود سعیدی خلیلی

رابر پارسان

ابوالفتح خالوئی

راحت کاران کویر

مهدی مظفری نژاد

راد سامان شرق

داود سالمی راد

راز سالار

مریم سالاری هنزائی

راه بن

مهدی کرباسی

راه کاران عصر اندیشه

سید جمال الدین هاشمی

راهدار کویر شهداد

افسانه پورهاشمی

راهسازی راه و دیدار

محبوبه طغرلی پور

راهیاب معدن

مسعود ربیعی وزیری

راهیا آبادانی کویر

علی حسن پاک نیت

راهیان نور حمید

مسعود قاسمی نژاد

راور تلاش

علی نخعی نژاد

راوش ارتباطات گواشیر

سروش شیخی زاده

راین کیمیا

مهدی بهادر

رای صنعت کرمان

حمیدرضا تاجگردون

رحمان مهر

روشندخت مطلبی زاده

رخسار بتن کرمان

ایمان لاهوتی

رسا ارتباط کارمانیا

عبدالرضا پهلوان

ره پویان پارس کویر

مهدیه کریمی

ره آورد آذین

فاطمه عاقلی زاده

ره آورد شهریار

سید محسن واعظی نژاد

ره آورد قدرت

فاطمه عاقلی زاده

رهروان افتخار

اکبر افشارزاده

رهوار فنون

ابوالقاسم حبیبی

روان سیر کرمان

محمد زاهدی

روان مهر پارسیا

صدیقه سلطانی نژاد

روداب کویر

سید عبدالرضا موسوی زاده

رویای مجرب

محمد حسین کردی

زحمت کشان سبز گستر

محمد جواد یونسی نژاد

زر افشان پخت کرمان

وحید خراسانی زاده

زرین چرخ کرمان

حبیب اله افضلی

زرین نصر مشرق زمین

هاله تاج الدینی

زمان ارتباط

محسن یوسفی

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.