جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها   اخبار  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تشکل ها تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات دانلود نرم افزار
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
سامانه های فعال
اعضای ثبت شده: 16748
بازديد امروز: 477
ميانگين بازدید: 22471
بازديد کل: 20,906,217
تشکل ها  انجمن های صنفی خدمات پشتیبانی سراسر کشور  انجمن صنفی کارفرمایان کرمان(2)
شرکت مدیرعامل شرکت مدیرعامل شرکت مدیرعامل
زمین کاوه کرمان

ایمان حکمتی فر

زیبا پارس کویر

صمداله سلیمی پور

زیبا افروز ایساتیس

عفت جعفری سیرزی

زیبا اندیشان کرمان

آزاد محمدی انائی

زیبا مهر کرمان

معصومه سلجوقی

زیبا گستر محیط کرمان

هادی دره گیرایی

ژرف تهویه

رضا حسن زاده عباس

ژرفا موج

شهلا عسکری پور

سپهر کویر کارمانیا

منصور سلطانی

سپهر دادکرمان

زهرا کرمی رباطی

سپهر سبز جنوبشرق

مژگان بوستان فتح آباد

سپهر کرمان ظهور

سکینه میزانی

سپهر کویر ایرانیان

محسن سلجوقی نژاد

سپهر ماهان کرمان

حسین سلطانزاده

سپیدکاران کرمان

مجید سلیمی

سپیدمهر کرمان

حمید بهبودی نژاد

سالم کار کرمان

 صدیقه نجفیان کهن

ساختمانی منظر سازان کرمان

محمد شجاعی باغینی

ساعی پخت جنوب

مجید عسکری زاده

ساعی رایانه کارمانیا

محبوبه ذوالعلی

ساغر یار کرمان

امین اغماضی

سامان کوثر کرمان

محمد علی سعیدی

سامان ارتباط نصر کرمان

روح اله عباسلو

سامان رفیع کرمان

حسین صدر سلطانی

سامان صنعت صبا

مهدی قاسمی نژاد

سبز چشمه بتن

مهدی زنگی آبادی

سبز گستر جنوبشرق

حسین امیری ابراهیم

سبز گستر کارمانیا 

مجتبی سیف الدینی

سبز استانه تحول

نجمه محمد پوربابایی

سبز اندیشان عصر انتظار

قاسم میر شکار پور

سبز جامگان کویر

محمد حسین رستمی گوهری

سبزه گستر کارمانیا

علیرضا شفایی

سبزه نگار کریمان

احسان علی اصغری

سبزینه جبالبارز جنوبشرق

شهریار امانی

ستارگان برجسته آسمان کویر

طاهره موسی پور

سحاب روب

احمد دلیلی

سحاب صدر کویر

اسداله نامدار جوان

سحر خیزان کرمان

افاغ خسروی

سحرگاهان آسیا

علی باقری چاردک

سخت کوشان ابادانی کویر

محمد رضا کلانتری خاندان

سرآشپز کویر کرمان

منصور دلاری ماهانی

سرخ فام مهر

محمد حسنی

سرو گل کرمان

مسعود اقاملایی

سرو طلایی جنوبشرق

ماریا درخشنده

سروش رسان سیستان

ایمان عسکری

سعادت گستر علوی

سیدعباس علوی

سفیر آسمان کویر

فرشاد نیک پور

سلامت پژوهان حکیم

غلامحسین تقی پور خواجه

سلامت بهساز کرمان

محمد امیرتیموری

سلیم رهرو

رضا خواجه سلیمی

سما کار مانیا

محمدرضا پشته شیرانی

سمین سان کرمان

حمیدرضا حسینی پور

سوگل خنامان

حسین علمداری

سواران شهیر کرمان 

ایوب مولائی

سورنا سازه

فرهاد صادقی

سیب نقره ای کرمان

وحیده احسان

سیرجان ره گستر

سیدمحسن قنادزاده تفتی

سیمین آبخیز کرمان

علی اکبری جور

شکوفه شمس درافلاک کارمانیا

محمد جواد هاشمی نژاد

شکیب کوشان کرمان

محمد علی عرب نژاد

شادی کار کرمان

سمیه حکمتی نیا

شاهکار جنوبشرق

محمد حسین ایلاقی

شایان ارتباط کویر

حسین عباسی مقدم

 شریان کویر

عبدالرضا ناصریه

شعله سوز افرین

اکبر جعفری ده فار

شعله شرق زاهدان

جمشیدارجمندی

کار آذین رفسنجان

حمید اقتصادی

شفق سازه کرمان

حکیمه میرزائی

شکران سیر جنوبشرق

فاطمه حسنی

شمس راور

محمد شمس الدینی

شمیم نارنج

اسماعیل امیری

شهر پاک

ناصر قلی زاده

شهر و خدمت کرمان

هوشنگ پور باقری

شهنور کویر

مهدی نورالهی

شهید چمران کرمان

حسن حسنی صالح

صالح تابان

مصطفی نظری

صالح خدمات کرمان

رضا دهقانی

صاحبان حکمت کرمان

محمدرضا یعقوبی

صادق سیر

محمد صادقی

صانع گستر کرمان

محمدرضا عسکری

صبا سامان کرمان

آذر لاهوتی

صحت رفسنجان

اصغر چاهخویی

صدر پرنیان

فاطمه افضلی

صدف کار کرمان

موسی گریکی زاده

صدیق کار ماهان

احمد سجادی زاده

صراط آشیان کرمان

غلامرضا پورباقری

صفامشیز

محمد ابراهیم هدایتی

صفا نیرو کرمانیان

مریم قنبری

صنایع مس ایران

محمد زینلی

صنعت شیوه کرمان

محمدحسین کامیابی

طاهر سیر کارمانیا

مصطفی کارگر ده کافی

طاهر کارا

خلیل پورطاهری

طب گستر سپهر

سمیه صمدی نسب

طراحی و معماری فرافضا کویر

مرجان مستری

طراوت گلستان کویر

سید مصطفی هاشمی طغر

طراوت صبح کویر

مصطفی پور اکبری کوه

طراوت کار جنوبشرق

علی مراداشرف زاد

طفل کویر

مهدیه کریمی کرمانی

طلعت ماه تابان

محمد ابراهیمی پور

طلوع ماندگار هزار

امید سید علی اکبر

طلوع ماه

ایمان فاضلی حسن

طلیعه دانش روز کرمان

سعید فدائی نیا

طلیعه فجر کرمان

عبدالحمید رمضانی

طیف ارتباطات کویر

محمود عربنژاد

عالمتاب کرمان

نصراله سعادت خواه

عالی کوشان نامی کارمان

منیژه پور میرزائی

عدالت تلاش جنوب

فرایض صفائی امجز

عدالت خواهان کرمان

عبدالرضا خواجه سلیمی

عرشیا چاپ

فاطمه اسلامی

عصر نشاط آوران کارمانیا

بابک وطنی

عصر توسعه خاتم

سید عباس هاشمی

علوم و تجارب برق کرمان

جواد جمشیدی جم

علیا گستر کوهبنان

علی اکبرکاظمی زاده

عمارت گستر سرای شاهین کار

احمد پور مجیدی

غبارروب کارمانیا

اشرف خواجوئی مقدم

فانوس کرمان

سعید محمدی

فرابر برودت سپهر

مصطفی پوررفیع

فرابهساز کرمان

 سیامک شیخی زاده انار

فراز آب کرمان

سیدمرتضی مدرس حسنی

فراسوی مهر کارمانیا

ابراهیم سلطانی نژاد

فراکوشان کویر

پدرام خالوئی

فرجام کار کویر

حمید نژاد محمود آبادی

فرجام کرمان

غلامعباس سعیدنژاد

فرزام سازان پارس

مینا طحانی

فرزان پویا کرمان

حمید دانش طلب

فرزانگان شهرما

علیرضا فرزان

فروغ انگیز جنوبشرق

حمید احمدی

فضا پوشان

سیدمرتضی حسینی نسب

فن آوری پدیدار

منصور مداح

فن ریشه کرما

محمد علی معماپور

فناوری جسم تاریک

امیر حسین شمس الدینی

فنی خدماتی نور افرین

حسین رحمانی انبار

فنی شبکه های نوری کرمان

تابنده احمد پور

فنی صنوبران لوت جنوبشرق

حجت انجم شعاع

فنی مهندسی پیگیر کار پارسیان

هادی رنگین کمان

فنی مهندسی پیشرو خادم کریما

محمد خادم پیر

فنی مهندسی ارتباط سازه مبین

امین ابراهیمی

فنی مهندسی بستر سازان صنعت

حمید نمازی زادگان

فنی مهندسی بصیر الکترونیک

مهدی پور نامداری

فنی مهندسی تجهیز نیروی کارمانیا

عبدالحسین اسدی

فنی مهندسی خانه گستران ارگ

قاسم دریجانی

فنی مهندسی ستاره صنعت ماها

امیر کارآموزیان

فنی مهندسی شایان نیروی ماه

حسین رضایی راوری

فنی مهندسی فراز نیرو کرمان

محمدرضا امیری غربائی

فنی مهندسی مهام نیروی کرمان

علی خالقی

فنی مهندسی نگین وحدت کرمان

حسین وحدتی

فنی مهندسی هوشمندان صنعت

رسول اسدی

فنی و خدماتی زرفام گستر کر

محمد علی حاجی زاده

فوژان کویر

موسی عباسی

فولاد کوشان ارمغان

مهدی زنگی ابادی

قطره یاب کرمان

مسعود ذوالجود

قیام گستر گواشیر

علی فرامرزپو ر

کاپیشه

حمید امیری

کاکتوس سبز

علی ریاحی فر

کابل گستران کریمان

فریبا رمضانی

کار آفرینان حمایت گستر کرمان

امیر احمد پور

کارا گستر گواشیر

محمد امین جامی

کارا پیشه کرمان

افلاطون نفیسی

کار بلد شرق

حسین معصوم پور

کاردان جنوبشرق

افلاطون حمزه

کاررس

سهیلا خلقی

کارستان کویر

حسن کریمیان آبدر

کارکنان ارشاد کرمان

محمد کارزاری

کارکیازمان

صغری لشکری

کارماخوب کرمان

علی دهقانی پور

کارمان دژ آب

محمد دیرمینا

کارمانیا زرین

محمدعلی شجاعی

کامران کیش

اعظم ابراهیمی

کامکار قدرت

هومن گدری

کامیار تلاش

محمد اسدی

کاوش صنعت کارمانیا

محمدرضا حسین خانی

کرمان پاک بی همتا

میلاد بهرامپور

کرمان پرند

علیرضا پرنده

کرمان پویان

محمد رستمی زاده

کرمان پیشگام بهداشت

علیرضا فرهی مقدم

کرمان گلریزان کویر

حمیدرضا دهقانی

کرمان کوشاکاران

محمدرضا خواجه جو پار

کرمان آرشه

جواد شمسی گوشکی

کرمان آریا تلاش

حمید شفیعی

کرمان اعجاز

مجید زیودار

کرمان اقدام کار

محسن درانی

کرمان الایش

فریده خداداری

کرمان بهنواز

محمد سلطانی

کرمان تجریه

روح اله پور شعبان

کرمان حکیم ایمن

عبدالعزیز افروز

کرمان حمید

حمیدرضا جمالیزداه

کرمان خاطره سبز

فاطمه ابراهیمی

کرمان خورشید

محمد صادقی

کرمان دادار

بابک بهره دار

کرمان رستاق

اکرم جباری

کرمان سایوان

سعیده منصوریان

کرمان سمن بان

حمیده قاسم پور

کرمان شایسته

مریم پورشیخعلی

کرمان شراره

مجید آقاعباسی

کرمان صادق

حمیدرضا بزاز زادگان

کرمان نسیم آسمان

رضا پور شیخ جوشا

کرمان نعمات

سامان نعمت

کرمان نمابر

مهدی علی حاجی فرد

کرمان هاتف ارتباط

وحید مخدومی

کرمان هجرت

حسن فرحبخش

کرمان هواساز

احمد اسماعیل زاده

کریمان سازه کرمان

محمد علی حلاج زاده

کریمان کار مانیا

مطهره مباشری پور

کسری صنعت پارس کار مانیا

مهدی مهدی پور

کمان انرژی پارسیان

سمیه کامگار

کنکاش کلوت

محمدرضا میرزائی

کهکشان آبی کرمان

گیتا کریمی

کهکشان پیشه کرمان

غلامرضا چهانگیری

کهن دژ مانا

علیرضا ضرابی

کوشا خدمت کرمان

شهرام پرسا

کوشاگران توانمند کرمان

علی ذو نعمت کرمانی

کوشش کاران احسان

اکبر ملکشاهی

کولاک کرمان

زهرا عباسی

کوه گرد کرمان

نوراله صادقی گو

کویر پاک کرمان

رضا شجاعی باغینی

کویر کوشان کرمان

رحمان کاکوئی نژاد

کویر آرا کریمان

حسین حسینی

کویر تابان کرمان

مسعو غلامعلی زاده

کویر روبان

مهدی بلوچی زاده

کویر سایوان

حسین کامرانی

کویر نیروی شهداد

رضا علیپور شهدادی

کیمیاصنعت بابکان

 عباس صالحی

کیمیاگران چشمه

حسین محمودی

کیهان گواشیر کرمان

حسین فرزاد

کیهان ارتباط صنعت

ناصر کیهانی

گاز انور کرمان

مسعود شیخ شعاعی

گاز و آب شهرزاد

رضا شهیدزاده

گسترش سامانه های  هیوا

نعمت اسماعیلی

گل آور سمند

امامداد سلطانی نژاد

گل آور کرمان

امامداد سلطانی نژاد

گل آوران بوستان

محمدحسین سلطانی نژاد

گل سر میدوک

غلامرضا عالمی

گلپود کویر

حسن حسین زاده

گلبن سخر

محمد کاکوئی نژاد

گلزار کویر کرمان

بهروز آقا رضائی

گلستان سرخ کویر

رضا سالاری نژاد

گلین کرمان

اعظم دره گیرایی

گهر منوجان

زینب پایداره

گواشیر ارتباط

غلامعباس زراعتی

گواشیر توانا

مهدی علی حاجی

گوهر بنیان کویر

عباس بحرینی

گوهر رایانه

امین فتحی

گوهر سبز کریمان

افسانه محمدی

گوهر کریمان

مسعود ناصری نژاد

گیتی گل

حسین آقائی پور

گیتی نورد رویا

حسن تیگدری نژاد

الکترونیک سپهر آراء ماهان  

محسن پوردرانی

لطیف سازان کویر

مهدی خنامانی

لعل گستر کارمانیا

محمدرضا نادری

مکارم شهر کرمان سیدمحمدکاملی

ماندگار سازان نظم آراء

احمد ملائی جواران

ماه آفرید کرمان

بهزاد معصومی نژاد

ماه روبان کرمان علی نادرنژاد

ماه نیلی کرمان

اعظم شریفی

ماهان پیروز

سید علی منصوریان

ماهان گستر کارمانیا مهری حاج امینی

ماهان کار وکیا

فرهاد داوری

ماهان اقلیم

رسول محمدی ماهانی

ماهان هامون فروه شیخ علی بابائی

ماهر کار کویر

محمدرضا راهنمائی

محبوب تنظیف

ایرج ذوالجود

محروس کویر علی نامجو

مدیریت پروژه نمادنیرو وارتب

حمیدصانعی

مراقبتی حفاظتی شحنه کرمان

هوشنگ سیفی

مرصع کرمان ابراهیم سلطانی نژاد

مرکز اموزش کشاورزی

علی باغگلی

مرمت خودروی فیروز

علی اکبر ذوالفقاری

مروارید کارمانیا محمد افضلی ننیز

مستدام صنعت جنوبشرق

محمد صادق مرتضی زاده

مسعودستاره کرمان

احمدعلی مسعودنیا

مشاهیر نیروی لوت علیرضا حقیقی

مشتاق پاک کرمان

منصور انجم شعاع

مشتاقان سرای سبز

مریم صامت

مطلوب کاران کرمان محمد ادهمی

معراج توسعه جاوید

مرتضی پیروزفر

مهیار گستر معین

مهدیه نواده خدادادی

معین کار مهرگان محمد امین زاده

ملیکان کویر

ارسلان ضیاءشهابی

منظوم کرمان

اصغر شهیدی زندی

منظومه سازان کرمان عقیل محلاتی

منورسازان کرمان

مقصود محسن بیگی

مهارت رعد آسای شناسی

مهدی عسکری

مهتاب سنگ کویر بهزاد خواجویی

مهندس پزشکی شیماطب کرمان

فاطمه میسرجانی

مهندسان کویر

عباس مقصودی زاده

مهندسی احسان رهیاب حسین دباغیان

مهندسی الماس ارتباط

داریوش روحی

مهندسی تناوب نیرو

حمید مجیدی

مهندسی زرناب بم مرتضی دهقانی احمد آباد

مهندسی فرا ایمن

سام بختیاری

مهندسی مبین نیرو کرمان

علی حسنی سعدی

مهندسی موج برتر کویر رضا پوراسترآبادی

موج تابان مشیز

فرزانه مختاری

موسسه تاکسی تلفنی جلوه

وحید سلطانی نژاد

موسسه تاکسی سرویس الغدیر منصور ناظمی

موسسه تاکسی سرویس بهارکر

ناصر دولت آبادی

موسسه مسافربری پرنیا سیرکر

حسین رجائی نسب

میراث کریمان مژگان فلاحتی

میزبان مهر ماهان

حسین جهانی

میلاد طرح صدف سبز

فروزنده عربپور

میمند گواشیر حمید راشدی فر

مینیاتور کویر

مریم صفری فرسنگی

نگار افروز کرمان

مهدی سلطانی

نگار درسا نو کرمان سیدعلی میرنجفی زاده

نگار محیط کرمان

امیر حسین اسدی

نگاران کویر کرمان

معصومه افشار زرندی

نگاه به شهر ما مهدی ابراهیمی

نگین کرمان کویر

فرزانه علینفی زاده

نگین سبز جنوب

وحید سلطانی نژاد

ناران کرمان ناصر ناصری

ناز پخت کرمان

طاهره حسنی سعدی

نازنین الکترونیک کارمانیا

مهدی عسکر پور کبیر

نافع کویر حسین حری

نخلستان راه سبز

مسعود فرازمند

نخلستان کویر کرمان

 مهدیه مصطفوی فرد

ندای پرستار شمسی بارانی کرمانی

نرم افزار دانش رایان

شهریار دبیری

نسق کرمان

روح انگیز احمدی ده کیانی

نسل آفتاب سحر ندا مهدی زاده

نسیم آراء جنوب

محمود قطب راوندی

نسیم سازان حیات

محمدحسین حسینی صفا

نسیم صنعت ماهان رسول رضامند

نسیم میمند کرمان

ناصر رستخیز

نظافت کویر شهر

عصمت نصیری پور

نظم پویان کرمان محمد علیزاده

نها لهای سبز کویر

عبدالرضا ایرانمنش

نواندیشان سبز کرمان

بهروز ابراهیمی

نورافشان رودبار بهنام اسکندری

نوساز برزن

عبدالرسول روح الامینی

نوشین روز

کورش گودرزی

نویدان صنعت کرمان علیرضا زنگی آبادی

نیاوران کویر شرقی

امیرحسین نجارزاده

نیرو پخش جنوبشرق

محمدجواد فخری

نیرو پرداز نعیم کرمان نعیم امیری

نیرو گستر باغین

راضیه پارسایی نیا

نیرو خوان کرمان

اصغر محمدی

نیرو مقدم کرمان ایرج نمازیان

نیک خدمت کرمان

سیدحشمت اله حسینی

نیک سازان جنوب

زیبا بنی اسد دشتابی

نیک صدر کرمان  علیرضا حاجی آبادی

نیکان پویا

علی رشیدی رنجبر

هژیر موتور

مهدی دهقانی اناری

هادیان راه گستر تابنده ملائی درختنجا

هادیان کویر

حامد غیاثی

هامون تفتان گاز

احد فلاحت نژاد

هجیر کرمان محمد جواد سیدحسینی

هدف ارتباط کرمان

جواد هژبری

هرم توزیع جنوبشرق

محمود درانی

هزار پیشه یزد سعید اخلاقی یزدی

هزار اشکوبه

ابراهیم رفیق

هزار زرند

مریم سلطانی

هفت چنار طرنگ محمد مسعودی راد

هفت آسمان ماهان

مهدی ترکزاده ماهانی

هلکار کریمان

داود روح الهی

هلیل گستر کرمان فرهاد عاطفی فر

همگام کوشش کرمان

نجمه فغفوری

همت گران زرآوند

مجید عرب پور

همروز جویباران محمدعلی قاضی زاده

همیشه فعال جنوب

سجاد حضرتقلی زاده

هنگام پوشش لوت

افسانه عرب پور

هوشمند زاهدان تاج محمد سرگزی

وارستگان کویر

محمد رضا زارع زاده

وثوق میلاد

علی کریمی زاده

ورجوی طاهره زندوکیلی

ورزشی ستارگان آینده کویر

سیدجواد موسویان

وزین نصر

سیدرضا فروتن میر حسین

وزین نصر کریمان امیرحسین سعید

وسیع کاران کویر

صدیقه عبدالرشیدی

ولایت مداران

رضا پور شیخعلی

یگانه گوهر جنوبشرق مهدی صفرزاده

یگانه سرور کویر

علی مشایخی پور

یگانه یاقوت کویر

مرتضی ده شیخ زاده

یاران دشت کویر محمدرضا اصناعشری

یاران سعید کریمان

سعید ولی اله

یاسین ارتباط کویر

غلامرضا پوراستر آبادی

کاروکیا کرمان امیر معماری

تنظیف گران کویر

قاسم صادقی

سحاب روب

احمد دلیلی

شایان عمل علی جعفرزاده

شباهنگ معدن

حسین عباسی مقدم

 

 

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.