جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها   اخبار  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تشکل ها تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 34167
بازديد امروز: 17433
ميانگين بازدید: 28328
بازديد کل: 80,788,184
100 مدیر در تراز جهانی از آموزش برخوردار شدند (یک شنبه 1397/10/16)

ایرنا:
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی گفت: 100 مدیر در تراز جهانی تاکنون از آموزش های بین المللی سازمان مدیریت صنعتی با همکاری آلمان، فرانسه و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) برخوردار شده اند.

«ابوالفضل کیانی بختیاری» امروز (یکشنبه) در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: آموزش 500 مدیر در کلاس و تراز جهانی با اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در دستور کار سازمان مدیریت صنعتی قرار گرفت و تاکنون 2 دوره این آموزش ها در حوزه های بانک، تجارت بین الملل و خودرو برگزار شده و با محوریت صنعت ادامه خواهد یافت.
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی اظهار داشت: تلاش شده تا در دوره های آموزشی افراد و مدیران نخبه از آموزش های لازم برای رقابت و کار کردن با همتایان خود در سطح جهانی آشنا شوند.
به گفته وی، موضوع های آموزشی و پژوهشی متاثر از خروج آمریکا از برجام قرار نگرفته و همکاری با کشورها و یونیدو بدون محدودیت ادامه دارد؛ به طوری که همکاری با برخی از این سازمان های بین المللی نزدیک به دو دهه است.
وی یادآور شد: تاکنون بیش از 210 هزار نفر از سازمان مدیریت صنعتی فارغ التحصیل شده اند و تعداد یکصد نفر از آنان را مدیران در کلاس جهانی تشکیل می دهند و همه این افراد در سازمان ها و ارگان های مختلف مشغول به فعالیتند.

** برگزاری دوره های آمادگی استخدام
به اعتقاد مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، رشد نرخ بیکاری دانش‌آموختگان دانشگاهی به دلیل کسب نشدن مهارت های لازم در دوران تحصیل برای جذب در بازار کار است .
این مقام مسئول اظهار داشت: تیمی از اعضای هیات علمی سازمان مدیریت صنعتی با هدف رفع این مشکل، دوره های آموزشی آمادگی استخدام را طراحی کرده و به این منظور 18 مدل شایستگی را در سطح جهان مورد بررسی قرار داد.
وی خاطر نشان کرد: مخاطبان اصلی این دوره صرف نظر از رشته و مدرک تحصیلی همه دانش آموختگان دانشگاهی هستند که تمایل به اشتغال در رشته های وابسته به مدیریت دارند؛ برای این منظور 22 مدیر موفق بخش خصوصی و از فارغ التحصیلان سازمان مدیریت صنعتی دعوت شدند تا در نهایت توانستیم مدل جامعی را طراحی کنیم.
کیانی بختیاری خاطرنشان کرد: این دوره ها از 29 دی ماه امسال آغاز می شود که مهارت محوری، تعیین زمینه کاری با توجه به مشخصه شخصیتی فرد، کسب مهارت در حوزه های پر تقاضای بازار، انجام کار آموزی تحت نظر مربی، صدور گواهی صلاحیت حرفه ای، تسهیل در استخدام و استفاده از وام بانکی از جمله مزایای آن است.
وی گفت: مطابق تفاهم نامه ای بین سازمان مدیریت صنعتی و یکی از بانک ها تسهیلات چهار میلیون تومانی و پنج میلیون تومانی با کارمزد چهار درصدی برای دانش آموختگان این دوره در نظر گرفته شده است.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.