جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها   اخبار  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تشکل ها تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 34918
بازديد امروز: 15761
ميانگين بازدید: 36897
بازديد کل: 84,469,962
اراضی مسکن مهر شهر جدید هشتگرد با تخفیف ویژه واگذار می شود (دوشنبه 1398/04/03)

ایرنا:
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اعلام کرد که اراضی مسکن مهر شهرجدید هشتگرد با تخفیف ویژه به متقاضیان واگذار می شود.

داود صفدری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه مالکیت زمین و عرصه مسکن مهر با دولت است، ساکنان مسکن مهر می‌توانند با مراجعه به شرکت عمران شهر جدید هشتگرد برای خرید این اراضی اقدام کنند.

وی ادامه داد: واگذاری اراضی به مردم موجب ارزش افزوده ملک خواهد شد ضمن آنکه تخفیف ۳۰ درصدی قیمت ملک و پرداخت قسطی پنج ساله منظور شده است.

صفدری افزود: تا پیش از این عرصه (زمین) مسکن مهر متعلق به دولت و اعیان (واحد مسکونی) مربوط به افراد بود که از این به بعد با واگذاری عرصه به مردم مالکیت آنها تام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اظهار داشت: برای رفاه و آرامش مردم در شهرجدید هشتگرد پروژه‌های مختلفی مانند تکمیل خط ریلی شهرجدید هشتگرد - کرج، طراحی فضای رودخانه، تأمین زیرساخت‌های رفاهی و عمومی، تکمیل پروژه‌های فرهنگی، آموزشی و درمانی پیش بینی شده است.

صفدری گفت: تأمین زیرساخت‌های لازم و خدمات رفاهی مناسب از مهمترین دلایل ایجاد ارزش افزوده در شهر جدید هشتگرد است.

وی افزود: در همین راستا شرکت عمران شهر جدید هشتگرد به منظور سهیم شدن بیشتر شهروندان در ارزش افزوده شهر همگام با قانون، واگذاری زمین مسکن مهر را با شرایط و تخفیف ویژه دردستور کار قرار داده است.

صفدری با بیان اینکه واگذاری زمین مختص افرادی است که مسکن خود را تحویل گرفته‌اند، می‌باشد، گفت: تاکنون ۱۵ هزار واحد مسکونی در این شهر تحویل متقاضیان شده که برنامه انتقال مالکیت زمین‌های ۹۹ ساله و مسکن مهر برای چهار هزار متقاضی اجرا شده و در صورت استقبال، فروش زمین را به سایر واحدها نیز تعمیم خواهیم داد.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افزود: با تثبیت مالکیت عرصه و اعیان ملک متقاضیان مسکن مهر، علاوه بر سهولت نقل و انتقال، زمینه‌ی افزایش ارزش افزوده ملک هم فراهم خواهد آمد.

وی ظهار داشت: درآمد حاصل از فروش عرصه این ملک‌ها طبق برآورد انجام شده رقمی حدود ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال خواهد بود که این درآمد صرف توسعه فضاهای عمومی سطح پروژه مسکن مهر خواهد شد.

در اجرای طرح مسکن مهر ساخت ۵۱ هزار واحد مسکونی در شهر جدید در دستور کار قرار گرفته که بیشتر این واحدها تکمیل شده‌اند.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.