جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تشکل ها تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 36042
بازديد امروز: 19206
ميانگين بازدید: 33842
بازديد کل: 92,326,707
قیمت طلا امروز دوشنبه 15 مهرماه/ اونس بالاتر از 1500 دلار (دوشنبه 1398/07/15)

سایت طلا :
قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه و در آستانه مذاکرات تجاری آمریکا و چین با افزایش نسبی روبرو شده است.

به گزارش رویترز، در حالی که بازارهای بین المللی برای دور جدید مذاکرات تجاری آمریکا و چین در هفته جاری آماده می شود، قیمت طلا با افزایش همراه شده است. سرمایه گذاران بین المللی امیدواری چندانی درباره پیشرفت مذاکرات تجاری آمریکا و چین ندارند و این مساله تاثیر زیادی بر افزایش قیمت جهانی طلا داشته است.

بر اساس این گزارش قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد افزایش به بیش از 1508 دلار رسیده است. قیمت طلا طی هفته گذشته نیز با رشد 0.5 درصدی روبرو شده است که علت اصلی آن نگرانی ها درباره کاهش رشد اقتصادی جهان بوده است.

 شاخص ارزش دلار آمریکا در برابر سبدی از ارزهای معتبر بین المللی نیز با کاهش روبرو شده است. بازارهای سهام آسیا نیز در آستانه مذاکرات آمریکا و چین کاهش داشته است.

در حالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز جمعه گفته است که شانس بسیار خوبی برای دستیابی به توافق تجاری با چین وجود دارد ولی نتایج یک گزارش نشان می دهد که مقام های چینی تمایلی به دستیابی به توافق تجاری مدنظر ترامپ ندارند.

از سوی دیگر ادامه تنش های سیاسی در آمریکا بر سر گفتگوی جنجالی ترامپ با رئیس جمهور اوکراین و درخواست ترامپ برای تحقیق درباره جو بایدن و پسرش تاثیر زیادی بر رشد قیمت جهانی طلا داشته است.

استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.