جستجو:    نام شرکت   زمینه فعالیت   مسئولان   اطلاعات تماس   تشکل ها   اخبار  
صفحه اصلی اخبار و اطلاعیه ها درباره فعال ترین تشکل ها تعرفه آگهی تماس با ما ثبت اطلاعات ثبت آگهی
سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات سامانه تولید و خدمات
کالا
کالا
کالا
سامانه های فعال
مشاهده لیست کامل
اعضای ثبت شده: 35122
بازديد امروز: 9340
ميانگين بازدید: 29113
بازديد کل: 85,519,460
قیمت امروز یک مثقال طلا آبشده+تحلیل نقاط حمایت و مقاومت (شنبه 1398/08/11)

سایت طلا:
آمریکا تحریم های جدیدی برای ایران اعمال کرد و در این تحریم صادرات و واردات برخی لوازم و مصالح ساخت و ساز و همچنین همکاری شش کشور منتطقه و ۲۵ شخص حقیقی و حقوقی با ایران را تحریم نمود.

عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی ایران نرخ ماه تورم را کاهشی اعلام کرده است. وی همچنین روند دلار را نیز کاهش اعلام کرده است و در شش ماه گذشته روند دلار را کاهشی دانسته است.
در بازار ارزی نرخ ۱۴ ارز اصلی اعلام شد که در این میان قیمت دلار نسبت به روز پنجشنبه بدون تغییر بوده و شاهد افزایش قیمت در پوند انگلیس و کاهش قیمت یورو در بازار بوده ایم.
طلا در ایران وارد روند صعودی شده است و در این صعود موفق به شکست سطح ساپورت ۱۷۴۸ و قرار گرفتن بالای این سطح شده است. قیمت پس از رسیدن به سطح ترند صعود در ۱۷۵۶ اندکی نزول داشت. برای دوره های پیش رو انتظار شکست سطح ۱۷۵۶ و صعود تا سطح ۱۷۶۴ میرود.
این سطح یکی از رزیستنس(مقاومت) های کلیدی در این بازار به شمار میرود و در صورت شکست آن انتظار ادامه صعود قیمت تا سطح ۱۷۷۲ را خواهیم داشت.
پایین تر از قیمت سطح ساپورت(حمایت) ۱۷۴۸ قرار دارد که در صورت قرار گرفتن قیمت زیر این سطح روند صعود قیمت به تعویق خواهد افتاد.
روند صعودی به صورت یکباره نبود و مستلزم چند روز زمان میباشد. اخبار و داده های مربوط به تحریم ایران و همچنین قیمت اونس طلای جهانی ناشی از کاهش نرخ بهره آمریکا بر این بازار تاثیر گذار خواهد بود.


تحلیل تکنیکال و فاندمنتال طلای آبشده مورخ 11 آبان 98
تحلیل تکنیکال و فاندمنتال طلای آبشده مورخ 11 آبان 98
استفاده از مطالب بانک اطلاعات تولید و خدمات فعال ترین با ذکر منبع بلامانع است.